Wszystkie #{count} wpisów

MALTA: Praktycznie + budżet

Kilka przydatnych informacji odnośnie wyjazdu na Maltę w marcu :)

Czytaj dalej

CYPR: Praktycznie + budżet

Kilka przydatnych informacji odnośnie wyjazdu na Cypr w zimie :)

Czytaj dalej

NA STARCIE: Mój "pierwszy raz" autostopem

Moje doświadczenie z autostopem było praktycznie zerowe (raz gdzieś tam w okolicach Białegostoku), a już na pewno nigdy nie próbowałam tej formy podróżowania za granicą.

Czytaj dalej

USA TRIP 2015: Ile (grubej) kasy poszło na Stany ? Zestawienie !

Dużo osób pytało, ile kosztował nasz wyjazd. Mnóstwo z nich łapie się za głowę, ile pieniędzy chcieliśmy na to wydać. Spotkałam się też z opinią, że to bardzo mało jak na taką podróż. Wszystko tak naprawdę zależy od priorytetów :) A o to zestawienie !

Czytaj dalej

​USA TRIP 2015 : (Prawie) wszystkie sposoby na pokonanie Stanów

W Stanach wypróbowałam chyba każdy możliwy środek transportu. Samochód, autobus, metro, tramwaj, pociąg, samolot, był też prom, uber, a nawet (niestety) taksówka (jedynie stopa brak!). Kilka praktycznych informacji, ceny i anegdotki :)

Czytaj dalej

USA TRIP 2015 : podstawowe informacje

Lipiec się kończy co oznacza, że zostały już tylko 2 miesiące do długo wyczekiwanego 45-dniowego USA TRIP 2015 :)

Czytaj dalej

Szwajcaria: Genewa miasto garniturów

O celu mojej wizyty w jednym z najdroższych miast Europy (świata zresztą też) czyli Genewie możecie przeczytać we wcześniejszym poście. Teraz trochę o samym wyjeździe, kilka przydatnych informacji i generalne refleksje.

Czytaj dalej

ROSJA: Europejskie miasto czyli St. Petersburg

W Rosji spędziłam tydzień, odwiedzając przyjaciółkę z Erasmusa. St. Petersburg, miasto moim zdaniem nie do końca rosyjskie, ale piękne i z pewnością warte zachodu ;)

Czytaj dalej

GRECJA: Samotraka – wyspa współczesnych hipisów

Jedna z grecki wysp na Morzu Trackim, z ruinami Sanktuarium Wielkich Bogów. Podobno z niej pochodzi rzeźba „Nike z (oczywiście) Samotraki”. Nikt jednak nigdzie nie wspomina o tym, że jest to wyspa, na której czas zatrzymał się w latach maksymalnie 60tych. Pełna wolnych ludzi, zapachu trawy, gdzie dopływ cywilizacji jest raczej kontrolowany.

Czytaj dalej

© 2018 Choose Your Way
Done by hirokiraj

Theme by Anders Noren Up ↑